rdes
07 فروردین 1402 - 17:25

سهم ارگان‌ها در تحقق شعار سال تعریف شود

گرگان- نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت هم افزایی همه نهادها برای تحقق حداکثری رشد تولید و مهار تورم، گفت: باید سهم نهادها در تحقق شعار سال تعریف شود.

به گزارش خبرنگار مهر غلامرضا منتظری بعدازظهر دوشنبه در جلسه شورای اداری استان گلستان اظهار کرد: ظرفیت‌های بالقوه حوزه اقتصادی و بهره مندی از نیروهای توانمند فرصت مغتنمی برای استان گلستان است تا در مقوله تحقق شعار رشد تولید و مهار تورم پیش قراول و پیشگام باشد.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی افزود: همگرایی بین اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی و معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان می‌تواند شتاب بخش تحقق شعار سال در استان گلستان باشد و باید سهم همه نهادها در تحقق شعار سال تبیین شود.

وی گفت: تاکید رهبر معظم انقلاب بر افزایش سرمایه گذاری، تکلیف همه مسئولان اجرایی را دو چندان کرده است؛ باید بستر لازم برای حضور و مشارکت بیش از پیش به بخش خصوصی را فراهم کنیم.

منتظری افزود: حمایت واقعی از سرمایه گذاران، کاهش زمان صدور مجوز و همچنین واگذاری مجوزهای بی نام به سرمایه‌گذاران متقاضی از جمله مواردی است که می‌تواند به عملیاتی شدت شعار سال در استان گلستان سرعت دهد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1112727